Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Krzywaczka - Oferty sprzedaży nieruchomości

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

190 000 zł881 m² 215,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Metropolia Nieruchomości oferuje na sprzedaż - działkę ewidencyjną zabudowaną budynkiem letniskowym , położoną w miejscowości Krzywaczka , gmina Sułkowice, powiat Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krzywaczka,małopolskie

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, zielonej przestrzeni blisko Krakowa? Ta oferta to idealne połączenie spokoju natury i dogodnego dojazdu do miasta. Lokalizacja: działka położona jest w Krzywaczce, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego zlokalizowanego na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Budynki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł172,41 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim w malowniczej Krzywaczce Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego, będącego pierwszym etapem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

425 000 zł8 200 m² 51,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 82 ary Krzywaczka | usługi + bdi ( pierwsze zdjęcie to wizualizacja potencjału z uwzględnieniem mpzp 2026 i bdi) Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł172,41 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja |r| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy Krakowa, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 990 000 zł1 447,60 m² 4 828,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 m²

Agencja nieruchomości lamato ma zaszczyt zaprezentować w pełni funkcjonujący obiekt hotelowy w miejscowości Krzywaczka. Jest to propozycja sprzedaży w pełni funkcjonującego obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł155 m² 8 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z planowaną inwestycją domu jednorodzinnego zlokalizowanego na działce wielkości 10 arów, w malowniczej miejscowości Krzywaczka. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł202 m² 5 935,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta dostępna tylko u nas! Oferuję na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 202,90 m, położony na prawie 7-arowej działce w centrum Krzywaczki. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w malowniczej Krzywaczce Położony w cichej, spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących ciszę i bliskość natury. Dom o powierzchni 148.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł2 300 m² 155,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krzywaczka/ gm. Sułkowice Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Krzywaczka. W ciekawie położonym i widokowym rejonie tej miejscowości. Działka objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł148 m² 7 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Krzywaczka-nowy dom parterowy, garaż 2-stanowiskowy, duża działka 10,4 a biuro sprzedaży dewelopera, bez prowizji przestawiamy do sprzedaży ładny dom parterowy o powierzchni 148 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł250 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prywatność wśród zieleni - Wyjątkowy dom z basenem pod Krakowem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

1 029 000 zł150 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedażprojekt: dom w arletachpowierzchnia użytkowa: ok. 131,39 m (bez garażu)garaż: 19,38 m"dom w Arletach" przestronny, rodzinny dom w Osiedlu Dolina Marzeń krzyszkowicedom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

499 000 zł22,70 m² 21 982,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Głogoczowie niedaleko zajazdu Biesiada. Wymiary I parametry: - powierzchnia około 22,7 ara, - kształt prostokąta - równa powierzchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

2 000 000 zł12 200 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Głogoczów/gmina Myślenice. Działka o powierzchni 12.200m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (istnieje możliwość podziału parceli). Teren ładnie położony, widokowy, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

Rynek pierwotny

1 250 000 zł159,30 m² 7 846,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

II etap budowy czterech domów wolnostojących rozpoczęty. Widokowa działka na wzgórzu o ekspozycji słonecznej w sąsiedztwie las. NA aktualnym etapie busowy możliwość działki na której.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

1 600 000 zł190 m² 8 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim z ogrodzoną zagospodarowaną działką. Budynek o powierzchni użytkowej około 190 m2 (na poddaszu podniesiona ściana kolankowa o półtorej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

690 000 zł2 217 m² 311,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana o pow. 22ar w urokliwej miejscowości Głogoczów, położonej zaledwie 17 km od Krakowa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Głogoczów - niedaleko Zajazdu Biesiada.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Woli Radziszowskiej. Działka o powierzchni 29 arów, z czego około 14 arów znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

114 000 zł3 800 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| do sprzedania działka rolna w Woli Radziszowskiej. Działka o powierzchni 38 a, teren płaski, nieuzbrojony. W mpzp teren oznaczony jako: zr (zieleń nieurządzona) 18 a, r (rola) 8 a,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

299 000 zł1 700 m² 175,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w Woli Radziszowskiej gm.Skawina o powierzchni 17a. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i oznaczony symbolem mu, czyli teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

1 050 000 zł7 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowa - Wola Radziszowska, gm. Skawina Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o przeznaczeniu usługowym (usługi nieuciążliwe), położoną w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

799 000 zł5 728 m² 139,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 5728 m , położony przy ul. Skawińskiej w Woli Radziszowskiej, gmina Skawina. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

670 000 zł5 200 m² 128,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wola Radziszowska | 52 ary z prywatnym lasem i dożywotnią gwarancją widoku na Babią Górę (25 min od Krakowa) Wyobraź sobie poranną kawę na tarasie o południowej ekspozycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

Rynek pierwotny

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowa inwestycja W biertowichach - dom wolnostojący W technologi drwenianej- domy Z bali został już oststni wolny dom Z bali - zapraszam do zakupu - możesz mieć dom na 7 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +4 km

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana/1000m2/rudnik. Agencja Nieruchomości Optima poleca działkę w miejscowości Rudnik obok Sułkowic. Nieruchomość gruntowa, w całości budowlana, dojazd z dwóch stron.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Krzywaczka +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Krzywaczka,małopolskie

979 000 zł150 m² 6 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w Krzywaczce blisko Krakowa, w otoczeniu natury Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch nowoczesnych domów jednorodzinnych wolnostojących, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzywaczka,małopolskie

979 000 zł150 m² 6 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis Zapraszam do zapoznania się z inwestycją dwóch domów jednorodzinnych, wolnostojących zlokalizowanych na południe od Krakowa, na północ od Myślenic w miejscowości Krzywaczka gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

950 000 zł7 700 m² 123,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Równa działka inwestycyjna w Krzywaczce. działka o powierzchni ok. 77 ar, w całości położoną w terenach mn i mr (teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

899 000 zł152 m² 5 916,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Funkcjonalny dom z nasłonecznionym salonem. Nieruchomość: przedmiotem ogłoszenia jest dom, położony na 6 -arowej działce. Dom składa się z 2 kondygnacji. Wszystkie rzuty wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

1 450 000 zł167 m² 8 693 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

*dom wybudowany W 2022 roku* *wykończony I wyposażony W wysokim standardzie* Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 166,81 m2 - powierzchnia użytkowa 147,68 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

929 000 zł152 m² 6 113,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

880 000 zł321 m² 2 738,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

1 595 000 zł167 m² 9 561,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

549 000 zł129 m² 4 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

***nowa oferta*** Marzysz o nieruchomości zlokalizowanej w podkrakowskiej miejscowości? A może szukasz domu pod Krakowem, jednocześnie wśród ciszy i zieleni? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

270 000 zł1 947 m² 138,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Krzywaczka gmina Sułkowice, w mpzp oznaczona jako tereny mieszkaniowo - usługowe działka Nieruchomość o powierzchni 19,47 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krzywaczka,małopolskie

929 400 zł4 647 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 46,47 arów, znajdująca się w miejscowości Krzywaczka. Teren płaski, nieogrodzony, o kształcie trapezu, lekko nachylony w kierunku północnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzywaczka

Krzywaczka,małopolskie

1 050 000 zł107 m² 9 824,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia się domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Krakowa? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż parterowy dom o powierzchni 83,26.